Casa Dei Tigli Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De gesitueerde in Ormea Casa Dei Tigli Villa Ormea is geschikt voor maximaal 4 gasten en ligt in de buurt van het Parco Pollicino, binnen slechts 9 minuten lopen. Deze 60 m² grote villa biedt gasten draadloos internet en privéparkeren, en ligt binnen 4 km van de Monte Antoroto.

    Dit vakantiehuis biedt een welgelegen locatie op 10 minuten met de auto van de Monte Armetta, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Ligurische Pre-Alpen afstand ervandaan liggen. Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar de Torre dei Saraceni binnen 4,1 km van deze 1-badkamer woning.

    Deze 2-slaapkamer Casa Dei Tigli Villa zorgt voor een aangenaam verblijf met uitzicht op de berg. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Casa Dei Tigli Villa is voorzien van een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei. Albergo Ristorante Italia serveert Italiaanse gerechten en ligt op 6 minuten wandelen hiervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer00415500008,IT004155C2D4EKCDK3

    Kameropties bij Casa Dei Tigli Villa Ormea

    Deze 2-slaapkamer Casa Dei Tigli Villa zorgt voor een aangenaam verblijf met uitzicht op de berg. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto Casa Dei Tigli Villa Ormea Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Dei Tigli Villa Ormea

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Dei Tigli Villa Ormea

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa Dei Tigli Villa?
      Het Parco Pollicino is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen binnen 9 minuten wandelafstand van Casa Dei Tigli Villa.
    • Heeft Casa Dei Tigli Villa een keuken?
      Ja, in Casa Dei Tigli Villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa Dei Tigli Villa?
      Gasten van Casa Dei Tigli Villa kunnen onder andere de Monte Armetta (2 km), de Monte Antoroto 4) en de Torre dei Saraceni 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Dei Tigli Villa Ormea